Zažijte

CaliforniaRent. Půjčovna obytných vozů, které mají duši.

Je co zažít!

Na základě několikaletých zkušeností nejen s prodejem, servisem a půjčování nových a ojetých vozů na Vysočině vzniká nový program CaliforniaRent. Jak je již z názvu patrné, jedná se o pronájem zcela nových vozidel Volkswagen California.

Zažijte dobrodružství!

California nabízí spoustu komfortu na malém prostoru, tudíž ideální pro cestování vyššími rychlostmi, poznávací cesty do hustě obydlených oblastí. Potěší až čtyřmi lůžky na spaní, plně funkční kuchyňskou linkou, stejně jako moderními systémy. Je tak ideálním automobilem pro spontánní výlety i dobře promyšlenou cestou po Evropě.

Můžete se těšit na efektivní motory, vysoce kvalitní výbavu interiéru, moderní infotainment a asistenční systémy, stejně jako na inovativní mobilní služby online.

Je to takový "Hotel California" projeďte si celou Evropu a buďte všude jako doma! :) Každý den ve stejné posteli, každý den jinde. Zastavte si, kde chcete a prostě si udělejte pohodlí!

 

 

Historie obytných dodávek Volkswagen

Po druhé světové válce přišel holandský dovozce Volkswagenu Ben Pon s myšlenkou vytvořit dodávku na základě VW Beetle. Předpokládá se, že jeho inspirací byla návštěva továrny VW ve Wolfsburgu, kde viděl špatně improvizovaný vagón používaný k přepravě dílů po továrně. vw beetle
minibus

Dodávka T2 VW

Ponův nápad upoutal pozornost výkonného ředitele Volkswagenu Heinze Nordoffa v roce 1948. V následujícím roce se zrodila dodávka VW, vypuštěná do světa na autosalonu v Ženevě. Tato první dodávka VW byla známá jako Type 2, přičemž Type 1 byl původní Beetle. V na přídi velmi raných dodávek s děleným sklem byl jednoduchý způsob, jak zlepšit aerodynamiku, díky čemuž byl ve skutečnosti aerodynamičtější než Beetle.
Jednoduchost a všestrannost dodávky VW umožnila její výrobu v mnoha různých podobách pro mnoho různých rolí, mezi ně patřily plováky na mléko, sanitky, valníky, dodávky, autobusy a samozřejmě je to nejoblíbenější forma jako obytný vůz. Type 2, spolu s Citroënem H Van z roku 1947, byly dvě z vůbec prvních dodávek, ve kterých řidič seděl nad předními koly. vintage tipper
minibus

Dodávka VW Camper

V roce 1967 se VW Campervans vyvinul z designu děleného čelního skla na čelní sklo ve stylu arkýřového okna, jehož přední sklo bylo jedním velkým zakřiveným kusem, natahovací okna a maximální rychlost 80 mph. Ale v roce 1979 veškerá tato osobnost přestala a byla nahrazena klínem, z pohodlného karavanu se stal bungalov na kolech (doufám, že to žádného majitele T25 neurazí). Pozdější vylepšení zahrnovala větší motory (až 2000 ccm) a lepší spolehlivost – v jednu chvíli VW rozdal hodinky majitelům, kteří dokázali ujet 100 000 mil.
VW Campervans byly oblíbené po generace; byly spojovány s hippies a baby boomers v 60. a 70. letech a dodnes jsou oblíbené zejména u surfařské komunity. Mnoho lidí provádí nejrůznější úpravy, jako je montáž litých kol, snížené odpružení, tónovaná skla a divoké lakování. VW vyrobilo 5 milionů těchto vozidel, takže museli udělat něco správně, když vyrobili VW Van. modified
Proč na výlet s našimi obytnými vozy?
  • Ekonomické a komfortní pro pohodlné cestování
  • Ušetříte za nákup dálničních známek a pobyt v hotelu
  • Budete naprosto soběstační a cesta bude dobrodružstvím
  • Zajišťujeme pravidelný servis obytných vozů
Naši partneři
Kontakt
Vojtěch Šoukal Třebíčská 474
594 01 Velké Meziříčí
736 675 644
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru