Zažijte

Reference

Komentáře  

# Ivo Bystřice nad Pernštejnem 29. 5. 2021 09:23
Auto, co má svoji duši - to je přesně to, co vystihuje ty opravdové prožitky s tímto zdařilým campervanem. Ve své třídě je nejlepší a to dokazuje i na svých cestách. S pohonem 4x4 se dostanete na místa, kde jen těžko projedete osobákem. Tento dravec vás vyveze na nádherná views, která mají ten opravdový Genius loci. California je na cesty totiž ten nejlepší společník! Pro ty, co hledají soukromí a chtějí mít zároveň pohodlí na cestách je toto autíčko výborná volba. Topení, voda i překvapivá sprcha v zadním prostoru vozu je naprosto dostačující pro všechny nadšence, co raději cestuji a poznávají zajímavá místa než ty, co tráví v karavanu týdny stáním na jednom místě. Na otázku, zda si půjčím toto auto znovu asi nemá smysl odpovidat. Je totiž zřejmé, že ano!
Citovat
# Ota Kozel Vetlá 27. 6. 2020 10:20
S Californií jsme zažili spoustu krásných okamžiků. Auto jak je malé tak je "velké". Pro dva dospělé a dvě děti ideální. Ovládá se velmi dobře a byla radost s ním cestovat. Cestovali jsme převážně po okreskách na Brněnsku, Moravě a Žďárských vrších všude obstála na jedničku. Za noci jsme zažili silný déšť 20.6.2020., druhou noc velmi silný vítr (noo nedošlo nám že když stojíme na vrchu pár km od větrné elektrárny:)) , chladnou noc i pálení slunce po ránu. S autem jsme se dostali všude kam se dostane osobní auto. Převzetí vozu proběhlo profesionálně a velmi vstřícně. Tímto ještě jednou děkuji. Budu doporučovat dále. Ještě poznámka na konec - vezměte si sebou vodu i do náhradního kanystru. Za 5 nocí jsme doplňovali jen jednou jak do nádrže tak i rezervy.
Citovat
# Pavel Kadlec Dobrá Voda 29. 5. 2019 01:48
S Californii za přírodou i historii ....
Citovat
# Rosťa Nehvizdy 22. 5. 2019 13:16
Květen 2019. Balkánská cesta s dcerou. Srbsko, Makedonie, Albánie, Černá Hora. Auto SUPER. Jdeme do toho znovu :D
Citovat
# Hery Trebic 1. 3. 2019 10:49
Zdravím,musim říct ,že jsme si s přítelkyni půjčili Californii na 5 dni na prodloužený víkend do Rakouska na jezera a hory a auto předčilo naše očekávání...tak ,že auto už mame objednané i na tento tok...velmi doporučuji ;-)
Citovat
# Tereza Němcová Velké Meziříčí 30. 1. 2019 18:09
Auto Californie Coust jsme měli pronajaté na víkend v červnu 2018 a určitě to nebylo naposledy. Skvělý přístup ke klientům, auto v perfektním stavu. Můžeme jenom doporučit!
Citovat
# Pavel Lachman Brno 6. 11. 2018 15:44
Dobrá příležitost k vyzkoušení cestování s Transporterem, jen naložit kola, nasednout a vyrazit, do hor, kamkoliv. Po návratu o to větší váhání v snad někdy reálných plánech, jestli T2 nebo T6.
Citovat

Přidat komentář:

Nahrávejte obrázky typu .jpg, .png nebo .gif. Maximimální velikost fotografie je 10MB. Nevyhovující soubory nebudou nahrány.

Bezpečnostní kód
Obnovit

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Kontakt
Vojtěch Šoukal Třebíčská 474
594 01 Velké Meziříčí
736 675 644
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru